کاشت مو یکی از عوامل ایجاد زیبایی در چهره فرد است که به دلیل اینکه در دسته عمل‌های زیبایی قرار دارد، بیمه هزینه آن را بر عهده نمی‌گیرد. این عامل باعث شده تا افراد زیادی دست از کاشت مو بردارند.

مراکز بسیاری با کادر مجرب، شرایط اقساطی و دیگر موارد مربوطه راه حل مناسب برای دغدغه بسیاری از افراد محسوب می‌شوند. یکی از این مراکز که با ایجاد شرایطی آسان به جهت بازپرداخت هزینه کاشت مو وجود دارد، کاشت مو شیراز می‌باشد. برای اینکه به آخرین اخبار هزینه کاشت مو در شیراز دست یابید، با ما همراه باشید تا درباره این هزینه صحبت کرده و اطلاعات کامل را بیان کنیم.

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

کاشت مو در شیراز قیمت

با تمام این موارد اولین سوالی که می‌بایست به آن پاسخگو باشیم این است که هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟ چرا که هزینه قسمتی از عمل جراحی است که ذهن عموم مردم را به خود درگیر می‌کند. عوامل بسیاری در هزینه کاشت مو در شیراز سهیم می‌باشند.

این موارد همچون هزینه کلینیک، میزان تراکم مو، روش مورد استفاده و دستمزد پزشک است. از طرفی هزینه‌های جانبی نیز بخشی از هزینه نهایی را در بردارد. هزینه‌های جانبی نظیر پک مصرفی، آزمایش‌های قبل کاشت، داروهای قبل و بعد از کاشت مو با اقامت و هتل می‌باشد. با این حال قیمت جدید کاشت مو در شیراز به طور نهایی از ۸ میلیون تا ۱۸ میلیون است.

بیشتر بخوانید :مزوتراپی مو

هزینه کاشت مو در شیراز با روش‌های مختلف

هزینه کاشت مو در شیراز با روش‌های مختلف

امروزه روش‌های بسیاری جهت کاشت مو در کلینیک‌ها به چشم می‌خورد. این روش‌ها نظیر از FUT، FIT و SUT می‌باشند. هر کدام از این روش‌ها مناسب با اشخاص متفاوتی است که هر کدام مشکلات مختلفی دارند.

در این بین روش SUT، در عین معروف بودن بسیار پرطرفدار است. چرا که این روش نواقص کاشت‌های قبلی را برطرف نموده و پاسخگوی بیشتر مشکلات ریزش می‌باشد. با وجود متقاضی زیاد این روش، بحثی که بسیار حائز اهمیت است، هزینه آن می‌باشد. قیمت بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز به روش SUT به شرح زیر است.

هزینه کاشت مو در شیراز به روش sut

کاشت مو شیراز اقساطی

قیمت کاشت موی طبیعی در شیراز به روش کاشت مو بستگی دارد که این روش طبق شرایط فردی سنجیده می‌شود. یکی از روش‌های جدید و پرطرفدار کاشت مو در کلینیک‌های کاشت مو شیراز، روش sut می‌باشد.

این روش به گونه‌ای است که برداشت فولیکول‌ها به کمک دستگاه خودکار صورت می‌گیرد و در دستگاه فریز مانندی نگهداری می‌شود به همین علت احتمال صدمه دیدن به صفر می‌رسد. در نتیجه کیفیت فولیکول‌های ایجاد شده کم‌تر مورد آسیب دیدگی قرار می‌گیرند.

از مزایای این روش می‌توان به مواردی همچون انجام کاشت بدون خونریزی، تراکم ۳ برابری، طبیعی بودن خط رویش و زمان کوتاه در حین کاشت اشاره کرد. با تمام این موارد هزینه این روش، بسیار حائز اهمیت است، هزینه کاشت مو به روش sut در شیراز، ۷ تا ۱۰ میلیون می‌باشد.

بیشتر بخوانید :جدیدترین کلینیک کاشت مو

آیا هزینه کاشت مو در حدود ۲ تا ۳ میلیون وجود دارد؟

افراد زیادی وجود دارند که به دنبال هزینه کم پرداخت هزینه کاشت مو می‌باشند و گول تبلیغات ارزان را می‌خورند. قیمت کاشت مو در شیراز طبق تعرفه گفته شده محاسبه می‌شود و قیمت خارج از این کادر غیر قانونی می‌باشد. توجه داشته باشید که در صورتی که هزینه کاشت مو بسیار پایین باشد عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به ارمغان می‌آورد.

در این حال فرد باید هزینه بسیار دیگری جهت ترمیم موهای کاشته شده بی‌کیفیت کند تا آسیب‌هایی که بر آن وارد شده کاهش و از بین برود. بنابراین برای انجام کاشت مو و گرفتن نتیجه مطلوب دقت کنید که به بهترین مرکز کاشت مو در شیراز مراجعه کنید تا از نتیجه نهایی رضایت کامل را به دست آورید.

آیا هزینه کاشت مو در شیراز به صورت اقساطی امکان پذیر است؟

یک کلینیک کاشت مو شیراز که هدف اصلی آن کسب رضایت بیماران خود باشد، پرداخت اقساطی را فراهم می‌کند. روش رایج در کاشت موی قسطی به این صورت است که کلینیک ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بابت کاشت مو شیراز اقساطی از طرف دریافت می‌کند و سپس مابقی هزینه به صورت اقساطی و در چندین ماه از بیمار دریافت می‌شود.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مراکز کاشت مو بر اساس شرایط و قواعد خود به ازای هر قسط از بیمار چک یا سفته به عنوان ضمانت را خواستار می‌باشند. از طرفی بازه قیمت کاشت هر تار مو در شیراز به روش انتخابی پزشک متخصص در این زمینه بستگی دارد.

قیمت کاشت مو در شیراز:

قیمت کاشت مو در شیراز ممکن است متغیر باشد و بسته به عوامل مختلفی مانند کلینیک، تجربه پزشک، تکنولوژی استفاده شده، تعداد موهای مورد نیاز و سایر فاکتورها متفاوت باشد. علاوه بر این، هزینه کاشت مو ممکن است بسته به نوع روش کاشت، مانند FUE یا FUT، نیز متفاوت باشد.

هزینه کاشت مو شیراز، معمولاً در بازه قیمتی حدوداً 10 تا 30 میلیون تومان و گاهی بیشتر قرار می‌گیرد. اما این فقط یک تخمین تقریبی است و هزینه دقیق را باید با مراجعه به کلینیک‌های مختلف و مشاوره با پزشکان تعیین کنید. همچنین، باید در نظر داشته باشید که هزینه‌های مربوط به جلسات پس از عملیات، داروها و مراقبت‌های لازم نیز ممکن است به هزینه کل اضافه شود..

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز:

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز

برای خیلی از عزیزان این سوال پیش می آید که آیا کاشت مو در شیراز بهتر است یا تهران ؟؟
با تمام موارد گفته شده انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو در شیراز کار سختی می‌باشد. کلینیکی مناسب است که مزایای بسیاری در حوزه کاشت مو داشته باشد. این مزایا همچون پزشکان مجرب، هزینه مناسب، امکان پرداخت اقساطی و انواع روش‌های کاشت مو می‌باشد.

به علاوه جزو گزینه‌های مناسب هزینه کاشت مو در شیراز نیز باشد. با وجود این موارد کلینیک کاشت مو قربانی یکی از این کلینیک‌ها محسوب می‌شود. این مجموعه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان در زمینه کاشت مو و دیگر خدمات مربوطه مشغول به فعالیت می‌باشد.

در این کلینیک قیمت کاشت مو به روش کاشت مو بستگی دارد ولی به طور کلی از استانداردهای مورد نظر در حوزه کاشت مو پیروی می‌کند.

خدمات کلینیک مریم قربانی: کاشت تخصصی مو و ابرو

خدمات کلینیک مریم قربانی ،کاشت مو با حداکثر تراکم و خط رویش کاملا طبیعی در این کلینیک با کادری مجرب و نظارت پزشکان متخصص و کادر درمان علوم پزشکی تزریق پی ارپی و مزوتراپی برای موهای کاشته شده و برای موهای طبیعی افراد جهت تقویت موها و تغذیه موهای شما عزیزان. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

کلام آخر

یکی از اصل‌های مهم در زیبایی افراد، مو می‌باشد. در گذر زمان و به دلایل مختلفی همچون ارث، برنامه غذایی نامناسب، استرس و دیگر موارد مربوطه مو دچار ریزش می‌شود و فرد از طاسی سر خود رنج می‌برد.

یکی از راه‌های کمک کننده به این معضل کاشت مو می‌باشد. از شهرهایی که در بخش کاشت مو حرفی برای گفتن دارد، شیراز است. از طرفی از مواردی که در حین کاشت مو برای بسیاری از افراد بسیار مهم است، هزینه آن می‌باشد. در این مقاله به بررسی هزینه کاشت مو در شیراز پرداخته شد. با کمک این مقاله می‌توانید بهترین کلینیک کاشت موی خود را پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *