کاشت مو به روش FCI در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مریم قربانی

انسان موجودی است که هیچ وقت نقص‌ها را نپذیرفته و همواره به دنبال برطرف کردن آن بوده است. یکی از مشکلاتی که خانم‌ها و آقایان می‌توانند با آن مواجه شوند، ریزش موی سر و یا کم پشت شدن آن‌هاست. بعضی از آقایان به طور کلی مو ندارند یا قسمت بالای سر آن ها طاس است.

کاشت مو روشی برای به دست آوردن زیبایی از دست رفته است. هر روزه روش‌های جدیدی برای کاشت مو معرفی می‌شود که یکی از آن‌ها کاشت مو به روش FCI یا کاشت مو به روش تکثیر نام دارد.

کاشت مو با روش FCI در شیراز:

کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش تکثیر در شیراز یا همان کاشت مو به روش FCI مخففFollicular Cell Implantation است. FCI فرآیندی است که در این روش فولیکولهای مو را از بانک مو (معمولا در پشت سر) خارج شده و در محیط مناسب آزمایشگاهی قرار می‌گیرند. در دیگر روش‌های دیگر کاشت مو، فولیکولهایی که از منطقه اهدا استخراج می‌شوند، بدون رفتن به آزمایشگاه در منطقه کاشت قرار داده می‌شوند اما در کاشت مو به روش FCI، فولیکول‌های استخراج شده به آزمایشگاه برده شده و شرایط مناسبی برای رشد آنها فراهم می‌شود تا رشد کنند.


سپس فولیکولهای پرورش یافته آزمایشگاهی که اکنون قدرت زایش مو دارند روی سر کاشته می‌شوند. چنین فولیکول‌هایی در فرایند آزمایشگاهی تقویت شده‌اند که قدرت رشد مناسبی پیدا کرده‌اند. فولیکول‌های تقویت شده روی سر رشد خود را آغاز کرده و باعث پرپشت شدن و متراکم شدن موهای فرد می‌شوند.


به طور کلی در کاشت مو به روش FCI از ناحیه بانک موی فرد تعدادی مو برداشت کرده و در آزمایشگاه سلول‌های مورد نیاز را دستکاری می‌کنند به طوری که تعداد آن‌ها از یک عدد به 100 و یا 1000 عدد برسد و بعد آن را در ناحیه مورد نظر می‌کارند. چنین امری باعث می‌شود که شاهد محدودیت در بانک مو نباشیم.

بیشتربخوانید: کاشت مو طبیعی

مزیت کاشت مو به روش fci در شیراز:

FCI عدم نیاز به بانک موی فرد است که با تهیه بانک موی کافی از طریق روش آزمایشگاهی برای پیوند، امکان کاشت مو بدون نیاز به بانک مو در شیراز فراهم می‌آید و می‌توان به تراکم بالایی از مو در کاشت دست یافت؛ زیرا فولیکول‌ها طی فرایندی ویژهتکثیر مو در شیراز و ازدیاد می‌شوند.


مزیت دیگر کاشت مو به روش FCI این است که برای موها بانک درست می‌شود. چنین بانکی حاوی اطلاعات فولیکول‌های مو بوده و پس از انجام فرآیند اولیه کاشت مو در آزمایشگاه نگهداری می‌شود. در صورتیکه کاشت مو به خوبی انجام نشود، می‌توان بدون نیاز به انجام مجدد برداشت فولیکول، آن‌ها را تکثیر کرد. اگر پس از گذشت مدت زمانی در سالیان آینده، ریزش مو به هر دلیل مشاهده شد، می‌توان از بانک مو فراهم شده در گذشته استفاده کرد.


در بانک موی فراهم شده حاصل از نتایج و فرایندهای آزمایشگاهی، امکان ایجاد هر تغییر روی فولیکول‌ و ویژگی‌های آن‌ وجود دارد تا در آینده بتوان آن‌ها را بهتر کرد که چنین مزیتی تا به امروز در هیچ یک از روش‌های کاشت مو وجود نداشته است.

بیشتر بخوانبد:بهترین روش کاشت مو

سایر مزایای کاشت مو به روش FCI عبارتند از:

fci hair transplant

کاشت مو با سلولهای بنیادی در شیراز دارای مزایایی دارد:

• دوران نقاهت بسیار کوتاه دارد.
• می‌توان به راحتی مدل و جهت خواب مو را تغییر داد.
• موهای جدید مانند بقیه موها، به طور طبیعی رشد و ریزش خواهند داشت.
• شیوه ای غیر تهاجمی و بدون خونریزی بوده که از طریق بی حسی کف سر انجام می‌شود.
• به دلیل کم بودن حجم فولیکول‌های برداشته شده، به صرف زمان کمتری برای بیرون آوردن مو نیاز است.

کاندید مناسب FCI

کاندید مناسب FCI

انواع مختلفی از روش‌های کاشت مو وجود دارد که هر کدام مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. بعضی از روش‌ها در برخی افراد پاسخگو نبوده در نتیجه می‌بایست نوع مناسب آن را انتخاب کرد. در کاشت مو به روش FCI فولیکول‌ها جدا شده و در محیط آزمایشگاهی پرورش یافته و تقویت می‌شوند. بدین ترتیب امکان تغییر بسیاری از ویژگی‌های مو وجود دارد. افرادی که به دلیل ویژگی‌های خاص مو، روش‌های مختلف کاشت در آن‌ها نتیجه نمی‌دهد، استفاده از روش FCI پاسخگو خواهد بود.


در افرادی که موهایی نازک دارند هر روشی از کاشت جوابگو نبوده اما در کاشت مو به روش FCI فولیکولها قبل از کاشت در محیط آزمایشگاهی تقویت شده‌اند که نتیجه مطلوب حاصل می‌شود. افراد با موهای چرب، خشک یا نرم کاندید مناسب روش FCI هستند که پس از بهبود ویژگی‌های مو در آزمایشگاه می‌توانند کاشت انجام دهند. در اصل در این مدل از کاشت مو، نازکی، کف سر و رنگدانه‌های مو حائز اهمیت نبوده و با اعمال تغییرات در قطر مو نتیجه مطلوب حاصل می‌شود.


افرادی که چرخه ریزش مو در آن‌ها به پایان رسیده است مناسب‌ترین کاندید کاشت مو به روش اف‌سی‌آی هستند که معمولا پس از 30 سالگی می‌توان نسبت به کاشت اقدام کرد و تقریباً بلافاصله پس از اتمام کاشت، می‌توان به زندگی عادی خود بازگشت و فعالیت‌های روزمره خویش را آغاز ‌کرد.

کاشت مو به روش FCI (Follicular Unit Extraction) یک روش پیشرفته و موثر در افزایش تعداد و ضخامت موها است. اگر در شیراز به دنبال کاشت مو با استفاده از روش FCI هستید، شما می‌توانید از خدمات و مراکز متخصص و معتبر کاشت مو در شهر شیراز بهره‌برداری کنید.

بیشتر بخوانید: کاشت مو به روش ترکیبی

مرکز انجام کاشت مو با روش FCI در شیراز:

کاشت مو به روش FCI هنوز در مرحله تئوری و نظریه آزمایشگاهی است و به فاز انسانی نرسیده است. در اصل چنین تکنیکی همچنان در دست بررسی است تا با اطمینان کامل معرفی شده و مجوز انجام آن صادر شود. با مطالعه و تحقیقات پیرامون کاشت مو به شیوه FCI با توجه به اینکه می‌توان فولیکول‌ها را دستکاری و آن‌ها را تکثیر کرد باید قدردان سلول‌های بنیادی خویش باشیم که تقسیم شده و زیاد می‌شوند.


کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مریم قربانی در شیراز
قطعا جزو اولین‌ها خواهد بود که با ورود FCI به فاز انسانی آن را مطابق آخرین متد روز دنیا انجام خواهد داد. در کلینیک مریم قربانی کلیه خدمات زیبایی و درمانی مو و ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد مرغوب انجام می‌شود تا لبخند رضایت بر چهره شما نقش ببندد.

روش FCI به دلیل ویژگی‌های خاص خود، از جمله استخراج و کاشت موها به صورت تک به تک، بدون نیاز به برش و جراحی، و بازگشت به زندگی روزمره سریع‌تر نسبت به روش‌های قدیمی تر، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با استفاده از این روش، موهای شما بر اساس نیاز و طبیعت منطقه کاشت، به صورت دقیق و طبیعی در منطقه کم مو یا کمتر پوشش دار کاشته می‌شود.

در شیراز، با وجود وجود بسیاری از مراکز کاشت مو، توصیه می‌شود قبل از انتخاب مرکز، تحقیقات و مشاوره با متخصصان مربوطه را در نظر بگیرید. آنها می‌توانند شما را در مورد فرآیند کاشت مو، قیمت‌ها، نتایج انتظاری و سایر جزئیات مربوطه راهنمایی کنند.

خدمات کلینیک مریم قربانی: کاشت تخصصی مو و ابرو

کلینیک مریم قربانی ،کاشت مو با حداکثر تراکم و خط رویش کاملا طبیعی در این کلینیک با کادری مجرب و نظارت پزشکان متخصص و کادر درمان علوم پزشکی تزریق پی ارپی و مزوتراپی برای موهای کاشته شده و برای موهای طبیعی افراد جهت تقویت موها و تغذیه موهای شما عزیزان.

کلینیک مریم قربانی معروف‌ترین و بهترین کلینیک فعال در زمینه کاشت مو و ابرو است که تاکنون همه مراجعه کنندگان از آن راضی بوده و موهای خود را به دستان معجزه‌گر پزشک مجموعه مریم قربانی سپرده‌اند. مدت زمان ماندگاری مزونیدلینگ مو طولانی مدت بوده و نتایج آن دائمی است که اعتماد به نفس شما را بالا برده و دیگر شاهد ریزش مو و کم پشت شدن آن‌ها نخواهید بود.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *