کلینیک کاشت مو شیراز در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مریم قربانی

بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز کلینیکی است که از جدیدترین روش‌های کاشت مو استفاده می‌کند، دارای کادری مجرب و متخصص است، و قیمت‌های مناسبی را ارائه می‌دهد.

برخی از عواملی که باید هنگام انتخاب کلینیک کاشت مو در شیراز در نظر بگیرید آورده شده است:

  • تجربه و مهارت تیم پزشکی
  • تجهیزات پیشرفته
  • روش های کاشت مو
  • قیمت

چند روش کاشت در کلینیک کاشت مو شیراز :

چه روش‌های کاشت مو در کلینیک کاشت مو شیراز انجام می‌شود؟

از یک سنی به بعد که بازه‌ی آن برای همه‌ی افراد یکسان نیست مو شروع به ریزش می‌کند. این ریزش احتمال دارد که دلایل بسیاری داشته‌باشد که روش قطعی برای از بین بردن این مشکل، کاشت مو می‌باشد.

در نتیجه افراد زیادی به دنبال کلینیک مناسبی هستند تا با صرف زمان و هزینه بهترین نتیجه ممکن برای آن‌ها حاصل گردد. یکی از این کلینیک‌ها، کلینیک کاشت مو مریم قربانی شیراز می‌باشد. به دلیل اینکه شیراز از مراکز مهمی در حوزه کاشت مو برخوردار است، روش‌های بسیاری در این شهر به چشم می‌خورد. روش‌هایی که هر کدام مناسب با هر فردی که مشکل ریزش مو دارد، مناسب است.

برای تشخیص اینکه کدام روش مناسب چه فردی می‌باشد؟ بعد از ویزیت توسط پزشک مجرب بهترین روش ممکن برای آن انتخاب می‌شود. روش‌های کاشت مو در کلینیک کاشت موی شیراز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

روش FUT :

از روش‌های رایج در کلینیک کاشت مو شیراز، روش FUT می‌باشد. این نوع روش با دنبال کردن الگوی طبیعی مو در عین قدیمی بودن بسیار پیشرفته است. روش FUT در سه مرحله برداشت، آماده سازی و کاشت صورت می‌گیرد. به طور معمول افراد بالای ۲۵ سال مناسب این روش می‌باشند.

از طرفی دلایل ریزش مو نیز در روند کاشت مو به این طریق نیز تاثیرگذار است. افرادی که ریزش مو به دلیل طاسی ناشی از سوختگی، آلوپسی، طاسی به دلیل سفت بستن موها و طاسی با الگوی نوروود دارند، کاندیدای مناسبی برای کاشت مو به روش FUT می‌باشند. این نوع کاشت مو به علت جراحی و بیهوشی نیاز به زمان زیادی برای بهبودی دارد. چرا که شاهد جای زخم بر روی بخش جراحی شده، هستیم.

روش FIT :

کلینیک کاشت مو بسیاری در سراسر کشور اقدام به کاشت مو به روش FIT می‌کنند. در نتیجه شیراز نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. یکی از نکات مثبتی که کلینیک کاشت مو شیراز در این روش دارد، عدم ایجاد برش و بخیه است به همین علت دوره نقاهت کم‌تری به نسبت روش FUT دارد.

کاشت مو به روش FIT چهار مرحله دارد. این مراحل به ترتیب مشاوره قبل از کاشت مو، استخراج واحد فولیکولی، آماده سازی گرافت‌ها برای کاشت مو، پیوند گرافت می‌باشد که اهمیت هر کدام از این مراحل در روند این روش بسیار تاثیرگذار است.

نتیجه‌ی کاشت مو به تمام این مراحل و شرایط افراد بستگی دارد. به طور کلی تعداد گرافت‌های قابل پیوند در یک جلسه‌ی کاشت مو به این طریق بیش از ۲۰۰۰ گرافت است.

روش BHT :

این روش در کلینیک کاشت مو شیراز بسیار متداول است و به کاشت مو از طریق بدن نیز شهرت دارد. این کاشت مو از همان اصول FIT بهره گرفته می‌شود، به این طریق که پزشک با استفاده از موهای نواحی مختلف بدن نظیر پشت و سینه عمل پیوند را انجام می‌دهد.

علاوه بر آن به طور کلی اگر دلایل ریزش مو مواردی همچون ریزش مو به دلیل سوختگی، خط رویشی بالا و طاسی با الگوی زنانه و مردانه باشد، بعد از مشورت با پزشک مربوطه می‌توانید کاندیدای مناسبی برای کاشت مو به این طریق باشید. موهای کاشته در این روش نسبت با دیگر روش‌ها تفاوت بسیاری دارند و فرد اهدا کننده درد و ناراحتی مختصری را تجربه می‌کند.

روش SUT :

تا به امروز بروزترین روش برای از به دست آوردن موهای از دست رفته در کلینیک کاشت مو شیراز، روش SUT است. این روش نوع جدیدتر روش‌های کاشت مو می‌باشد که به طور بسیار زیادی معایب روش‌هایی که از قبل وجود داشته را از بین برده‌است.

در این تکنیک جدید از ابزارهای مدرن و میکروموتورهای پیشرفته و اتوماتیک استفاده می‌کنند. مشابه روش‌های قبلی فولیکول‌ها از ناحیه بانک مو برداشت شده و با استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک در ناحیه طاس مورد نظر پیوند می‌خورد.

این روش طاسی را با سرعت بالایی رفع می‌کند و مدت زمان درمان و بهبود کم‌تری نیز دارد. به همین دلیل می‌توان تا چهارده هزار تار مو را در یک جلسه کاشت.

بهترین کلینیک کاشت مو شیراز، کدام کلینیک است؟

بهترین کلینیک کاشت مو شیراز، کدام کلینیک است؟

حال که روش‌های متعدد کاشت مو در کلینیک کاشت مو شیراز آشنا شده‌اید. سوالی که برای بسیاری از افراد در این زمینه به وجود می‌آید این است که بهترین کلینیک کاشت مو در شیراز، کدام کلینیک است؟ به دلیل شهرت بسیار زیاد شیراز در حوزه کاشت مو کلینیک‌های بسیاری در مورد کاشت مو وجود دارند.

در نتیجه پیدا کردن بهترین کلینیک در این بخش کار چندان آسانی نیست. یکی از این کلینیک‌ها، کلینیک دکتر قربانی در شهر شیراز می‌باشد که در زمینه کاشت مو، ریش و ابرو مشغول به فعالیت است. تمامی خدمات در این کلینیک تحت نظر پزشکان متخصص صورت می‌گیرد.

این مرکز دارای مجهزترین اتاق عمل کاشت مو در شیراز است و هر ساله افراد زیادی به این مرکز روانه می‌شوند. از طرفی کلینیک کاشت مو قربانی بنابر شرایط افراد امکان پرداخت اقساطی را نیز برای عموم فراهم می‌کند.

کلینیک کاشت مو و ابرو مریم قربانی – بهترین کیفیت، بهترین قیمت

آیا از ریزش مو و ابرو خود رنج می‌برید؟ آیا به دنبال بهترین روش برای درمان ریزش مو و ابرو خود هستید؟

کلینیک کاشت مو و ابرو مریم قربانی با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه کاشت مو و ابرو، بهترین خدمات کاشت مو و ابرو را با قیمت مناسب در شیراز ارائه می‌دهد.

در کلینیک کاشت مو و ابرو مریم قربانی، از جدیدترین روش‌های کاشت مو و ابرو استفاده می‌شود و این روش‌ها توسط کادری مجرب و متخصص انجام می‌شود.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که با کاشت مو یا ابرو در کلینیک کاشت مو و ابرو مریم قربانی، به نتیجه‌ای مطلوب و رضایت‌بخش دست خواهید یافت.

مزایای کاشت مو و ابرو در کلینیک مریم قربانی:

  • استفاده از جدیدترین روش‌های کاشت مو و ابرو
  • انجام کاشت مو و ابرو توسط کادری مجرب و متخصص
  • قیمت مناسب کاشت مو و ابرو
  • رضایت بالای مشتریان

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت برای کاشت مو قربانی شیراز، لطفاً با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 8921 809 0938

کلام آخر :

در این مقاله به بررسی و معرفی بهترین کلینیک کاشت مو شیراز پرداخته‌شد. افراد بسیاری به دلایل مختلف درگیر کاشت مو هستند. یکی از فاکتورهای مهم برای آن‌ها انتخاب بهترین کلینیک می‌باشد. با این حال گول تبلیغات بسیار ارزان کلینیک‌های کاشت مو را نخورید چرا که هزینه بسیار ارزان تنها در حالتی امکان پذیر است که فرد متخصصی در آن کلینیک نباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *