ابروهایتان را دوباره زیبا کنید. ترمیم کاشت ابرو

 ابروهایتان را دوباره زیبا کنید. ترمیم کاشت ابرو


یکی از مهم ترین قسمت‌های صورت، ابرو است. ابرو از چشم در برابر عوامل بسیاری محافظت می‌کند و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد.‌ ‌ بعضی از افراد به دلایل گوناگون مانند ژنتیک، بیماری‌های خاص، انواع قارچ، بیماری‌های پوستی و……. به ریزش ابرو دچار می‌شوند. در چنین شرایطی کاشت ابرو و ترمیم کاشت ابرو از مهمترین و بهترین کارهایی بوده که فرد قادر است انجام دهد.

 کاشت ابرو، مرحله اول برای زیبا سازی ابرو

در روش کاشت ابرو، تراکم تارهای ابرو و گستردگی موهای آن ناحیه به شدت زیاد می‌شود و ابرو نیز فرم دلخواه و مورد پسند افراد را به خود می‌گیرد. جراحان عمل زیبایی تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا نتیجه مطلوبی را برای افراد به وجود آورند.

در این بین در مواردی شاید پزشکان قادر نباشند به طور کامل تمامی قسمت‌های ابرو را یکسان و همتراز نمایند.

امروزه ابروهای پهن و پرتراکم در صنعت مد و فشن زیبا جلوه می‌کنند و عمل ترمیم کاشت ابرو یک جلسه الزامی جهت کاشت و تکمیل آن به حساب می‌آید.

نتیجه نهایی و حقیقی کاشت ابرو حدوداً ۱۲ ماه بعد از عمل آشکار می‌شود. ترمیم کاشت ابرو با عمل اصلی فاصله بسیاری داشته و هنگامی که نقص و عیب ابرو با رشد موهای کناری رفع نشد این کار ضروری می‌شود.

 کاشت ابرو، مرحله اول برای زیبا سازی ابرو
کاشت ابرو، مرحله اول برای زیبا سازی ابرو

بیشتر بخوانید ریزش ابرو بعد از کاشت

 ترمیم کاشت ابرو چه زمانی نیاز می‌شود؟

اگر عمل کاشت ابرو را انجام داده‌اید و قصد دارید مطلع شوید که چه هنگامی باید ترمیم کاشت ابرویتان را انجام دهید، باید بدانید که دست کم ۶ الی ۹ ماه باید از ترمیم ابروی خود پرهیز نمایید تا اطمینان حاصل کنید که ابروی کاشته شده، نقص‌های غیر قابل جبرانی نداشته باشد.

چون موهایی که کاشته شده‌اند از قسمت‌های دیگری برداشته شده و به همین خاطر توانایی رشد آنها کاهش پیدا کرده است.

دقت کنید برای اینکه به ترمیم کاشت ابرو نیازی نداشته باشید، بهتر است از مزوتراپی بعد از کاشت استفاده نمایید. انجام مزوتراپی بعد از کاشت ابرو روشی پر بازده، سازنده، مطلوب و مناسب است به مو استحکام می‌بخشد.

زمانی نیاز به ترمیم کاشت ابرو دارید، که ابروی کاشته شده تراکمی که باید داشته باشد را ندارد و یا در قسمت‌هایی مثل دم ابرو کم پشت  است.

اغلب شرایطی وجود ندارد که در آن ابرو نتواند رشد کند ولی در هر حال کسانی هستند که بر اساس شرایط خودشان، بیشتر از افراد دیگر نیاز به یک جلسه ترمیم کاشت ابرو دارند.

 نکات جلسه کاشت ابرو

برخی افراد به دلیل کم پشت بودن موهای ابرو و یا نافرم بودن آن، تصمیم می‌گیرند که کاشت ابرو انجام بدهند. می توان در این باره افراد زیر را مثال زد:

  •  مراجعه به پزشک و کلینیک معتبر

مهمترین و اولین قدم جهت کسب نتیجه دلخواه و مطلوب از کاشت ابرو مراجعه به مراکز و کلینیک معتبر است. باید این عمل حیاتی را به پزشکی حاذق، متخصص و ماهر سپرد. روشن است که اگر عمل به این مهمی را به دست پزشکی نابلد بسپارید در نهایت نتیجه مطلوب و دلخواه خود را به دست نمی‌آورید.

  •  عدم استفاده از دخانیات

بدانید از ضروری‌ترین مراقبت‌های قبل از هر عمل جراحی استفاده نکردن و ترک انواع دخانیات است. این موضوع در اول لیست مراقبت‌های پیش از عمل وجود دارد زیرا مصرف دخانیات و مشتقات آن روال بهبودی را کم می‌کند. مواد سمی که در دخانیات وجود دارد، از اکسیژن رسانی مناسب به موها جلوگیری کرده و تراکم ابرو را کم می‌کند. پزشکان متخصص به افراد توصیه می‌کنند که دست کم دو هفته قبل جراحی و سه ماه بعد از جراحی از مصرف دخانیات اجتناب نمایند.

  •  عدم اعمال سایر روش‌های زیبایی

اعمال روش‌های زیبایی مثل میکروبیلدینگ، هاشور، تاتو و… روی ابرو از حفظ تراکم بعد از کاشت جلوگیری می‌کند. این اعمال در اکسیژن رسانی به بافت‌های ابرو تاثیرگذار بوده و سبب کاهش این عمل می‌شود. اگر ابرو دچار سوختگی، بخیه و یا شکستگی شده باشد امکان دارد باز هم در اکسیژن رسانی اشکال پیش بیاید. در این مواقع عمل ترمیم کاشت ابرو نیاز است تا دو برابر بیشتر از مواقع معمولی انجام شود. مطابق آمارهای به دست آمده کسانی که بر روی ابروهای خود تاتو داشته‌اند و مجدد کاشت صورت گرفته، یک نفر به ترمیم لزوم پیدا می‌کنند.

  •  کسانی که به مراقبت‌های الزامی بعد از کاشت توجهی ندارند

اشخاصی که کاشت ابرو انجام داده‌اند دست کم تا یک هفته پس از کاشت باید مراقبت‌های لازمه را انجام دهند‌. زیرا در این مدت ابروها آسیب پذیر هستند. بعد از کاشت ابرو نباید با استفاده از دست، ابرو را مورد لمس و یا مالش شدید قرار داد. به هیچ عنوان دخانیات استفاده نکنید و به مدت یک هفته از برخورد مستقیم آب با ابرو و چشم خودداری کنید. بسیار دقت کنید و به یاد بسپارید که بعد از کاشت ابرو نباید آرایش کنید زیرا این کار احتمال عفونت و آسیب به ابروی کاشته شده را به شدت بالا می‌برد. بیشتر بخوانید مراقبت های بعد از کاشت ابرو

صفر تا صد ترمیم کاشت ابرو

برای اینکه ترمیم کاشت ابرو به خوبی انجام بگیرد، خوب است که مراحل زیر را انجام دهید:

  • استفاده از مواد مناسب
  • ترسیم خطوط  دقیق
  • استفاده از رنگ مناسب
  • ترمیم با توجه به فرم صورت
  • مراقبت و نگهداری

 جلسه ترمیم کاشت ابرو

همانند کاری که در عمل کاشت ابرو اتفاق افتاد، در جلسه ترمیم کاشت ابرو هم فرصتی جهت برطرف کردن نواقص ایجاد می‌شود. در این جلسه قسمت‌هایی که موی کافی و تراکم مو در آنها وجود ندارد، پیاز مو از پشت سر برداشته شده و به این نواحی منتقل می‌شود. زیرا این قسمت از سر، مو مقاومت و استحکام بیشتری دارد. سپس این قسمت چند سانتی برش خورده و با بخیه به هم متصل و پیوند بافت به پوست ابرو انتقال می‌یابد. قبل از عمل کاشت ابرو باید زاویه سازی و خواب درست ابرو معین شود زیرا روند عمل کاشت سریعتر انجام می‌شود و فقط نیاز است یک جلسه ترمیم کاشت ابرو انجام و برگزار شود.

 جلسه ترمیم کاشت ابرو
جلسه ترمیم کاشت ابرو

بیشتر بخوانید بستن ابرو بعد از کاشت

 ترمیم کاشت ابرو، چند برابر زیبایی

به یاد داشته باشید اگر قصد دارید نتیجه نهایی کاشت ابرو و ترمیم آن عالی انجام شود باید به مرکز و کلینیکی خوب و معتبر مراجعه نمایید و این کار خطیر و مهم را به دست پزشکی ماهر و حاذق بسپارید تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید. دستورات و توصیه‌های پزشک خود را جدی گرفته و به آن عمل کنید تا مشکلی در روند عمل و یا بهبود کاشت ابرو و ترمیم آن پیش نیاید.  برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه کاشت مو قربانی تماس بگیرید.

خدمات کلینیک مریم قربانی: کاشت تخصصی مو و ابرو

کلینیک مریم قربانی در شیرازخدمات کلینیک مریم قربانی ،کاشت مو با حداکثر تراکم و خط رویش کاملا طبیعی در این کلینیک با کادری مجرب و نظارت پزشکان متخصص و کادر درمان علوم پزشکی تزریق پی ارپی و مزوتراپی برای موهای کاشته شده و برای موهای طبیعی افراد جهت تقویت موها و تغذیه موهای شما عزیزان.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

منبع Eyebrow implant repair

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *