جدیدترین روش کاشت ابرو

ابروها جزو ویژگی های برجسته چهره هستند و تاثیر زیادی بر جذابیت و زیبایی افراد می گذارند. تمامی افراد دوست دارند ابروهای پرپشت و یکدست داشته باشند اما ممکن است به خاطر دلایل متعدد مانند بیماری، افزایش سن، ژنتیک و وراثت دچار ریزش موی ابرو شوند. بهترین روش برای ترمیم ابروهای ریخته شده و افزایش تراکم آن استفاده از کاشت ابرو می باشد.

کاشت ابرو نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و جزو عمل های حساس به شمار می رود. برای کاشت ابرو تکنیک های مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و مزایای خود را دارند. ما در این مطلب به معرفی جدیدترین روش کاشت ابرو می پردازیم.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک روش کم تهاجمی و سرپایی است که در آن فولیکول های مو از یک ناحیه بدن مانند موهای پشت سر یا موهای پشت گوش برداشته می شود و به ناحیه ابرو پیوند داده می شود. کاشت ابرو یکی از رایج ترین روش ها برای افرادی است که دچار ریزش ابرو شدند.

این روش کمک می کند تا آن ها ابروهای پرتر و طبیعی تری داشته باشند. موهای کاشته شده مانند موهای اصلی ابرو رشد می کنند و شما می توانید آن ها را حالت بدهید یا رنگ کنید. پس از کاشت برای آنکه ابروها مرتب دیده شوند و فرم خود را از دست ندهند لازم است تا به صورت مرتب کوتاه شوند.

 استفاده از جدیدترین روش کاشت ابرو عوارض جانبی عمل را کاهش می دهد و باعث می شود عمل با ظرافت تر انجام شود. نتیجه استفاده از تکنیک های به روز ابروهایی فوق العاده طبیعی می باشد.

بیشتر بخوانید : کاشت ابرو چگونه است

جدیدترین روش کاشت ابرو

روش کاشت ابرو

برای کاشت ابرو روش های مختلفی وجود دارد. با پیشرفت تکنولوژی و ورود ابزارهای خاص، عمل کاشت ابرو با سرعت، دقت و کیفیت بالایی انجام می شود.

هر اندازه پزشک از تجهیزات و تکنیک های به روز استفاده کند دوران نقاهت بیمار کوتاه تر خواهد بود و نتیجه نهایی ابروهایی طبیعی و زیبا خواهد شد. در ادامه جدیدترین روش کاشت ابرو را به شما معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : مراحل کاشت ابرو به چه صورت است ؟

روش کاشت FUT

روش FUT قدیمی ترین روش کاشت ابرو است. در این روش عمل پیوند با بی حسی موضعی انجام می شود. با استفاده از این تکنیک پزشک معالج فولیکول های مو را به صورت نواری از بانک مو خارج می کند. پس از استخراج فولیکول های مو از قسمت اهدایی که معمولا پشت سر یا پشت گوش می باشد؛ تیم جراحی زیر میکروسکوپ واحدهای فولیکولی را از یکدیگر جدا کرده و به واحدهای تکی تبدیل می کنند.

مرحله آماده سازی فولیکول های مو مرحله حساسی است که در صورت اشتباه باعث آسیب رسیدن به فولیکول ها می شود. کاشت گرافت ها در این روش به وسیله سوزن های مخصوصی که تقریبا قطری به اندازه یک میلی متر دارند انجام می شود. گرافت ها باید در ناحیه ابرو متناسب با زاویه رویش کاشته شوند.

مزایا و معایب کاشت ابرو با تکنیک FUT

با وجود آنکه تکنیک FUT از روش های قدیمی می باشد اما دارای مزایا و معایبی است که ممکن است افرادی تمایل داشته باشند از این تکنیک برای کاشت ابرو استفاده کنند.

مزایای کاشت ابرو با FUT:

 • امکان انتقال تعداد زیادی گرافت مو
 • به حداقل رسیدن آسیب به گرافت موها

معایب کاشت ابرو با FUT:

 • نیاز به بخیه در بانک مو دارد.
 • باعث ایجاد اسکار خطی در سرمی شود.
 • احتمال خونریزی شدید دارد.
 • دوره نقاهت طولانی تر دارد.
 • ظاهر عروسکی به ابرو می دهد.

روش کاشت FUE

با پیشرفت در تکنولوژی های تجهیزات پزشکی روش کاشت ابرو نیز بهبود پیدا کرد. جدیدترین روش کاشت ابرو پس از روش FUT کاشت ابرو با تکنیک FUE است. در این تکنیک روش استخراج فولیکول های مو کاملا متفاوت تر از روش قبلی می باشد.

این روش عوارض کمتری دارد و باعث می شود تا کیفیت کاشت بالاتر برود. برداشت فولیکول ها با ابزارهای دقیق و با قطر کمتر از یک میلی متر انجام می شود. در این تکنیک فولیکول های مو در واحدهای تکی برداشت می شود.

بیشتر بخوانید : جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

مزایا و معایب کاشت ابرو با تکنیک FUE

مزایای این تکنیک بیشتر از معایب آن است و گزینه مناسب تری برای کاشت ابرو می باشد.

مزایای کاشت با روشFUE :

 • عدم نیاز به جراحی و بخیه
 • دوره نقاهت کوتاه تر
 • نماندن هیچگونه جای زخم و اسکار در سر

معایب کاشت با روش FUE:

 • طولانی شدن زمان پیوند
 • تراشیدن محل برداشت فولیکول

روش کاشت SUT

روش کاشت SUT

روش کاشت SUT همانند استفاده از تکنیک کاشتFUE  می باشد. مثل روش قبلی فولیکول های مو به صورت تکی از ناحیه اهدایی استخراج می شود و در ناحیه ابرو پیوند داده می شود.

تنها تفاوت این روش با روش قبل استفاده از ابزارهای به روز و پیشرفته برای تمام مراحل کاشت ابرو است. روش کاشت SUT جدیدترین روش کاشت ابرو می باشد.

مزایا و معایب کاشت ابرو با تکنیک SUT

این تکنیک تمامی معایب روش های قبلی را تا حد زیادی برطرف کرده و عوارض کاشت ابرو را به حداقل رسانده است. تکنیک فوق مشکلاتی به دنبال ندارد.

مزایا کاشت با روش SUT:

 • نتیجه کاملا طبیعی
 • بدون درد و خونریزی
 • عدم نیاز به بخیه
 • عدم نیاز به کوتاهی و تراشیدن مو

جدیدترین روش کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو قربانی

کاشت ابرو یک راه حل دائمی با نتیجه کاملا طبیعی است. افرادی که دچار ریزش مو و کم پشتی موهای ابرو شده اند می توانند با جدیدترین روش کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو قربانی اقدام به ترمیم و بهبود ظاهری ابروهای خود کنند.

تیم درمانی ما با استفاده از تجهیزات به روز و مناسب ترین قیمت ابروهای شما را پیوند می زند. استفاده از روش های جدید در کاشت ابرو عوارض جانبی را به حداقل می رساند همچنین باعث می شود تا پزشک جراح با دقت و ظرافت بیشتری ابروهای شما را پیوند بزند بنابراین نتیجه کار کاملا طبیعی و بی نقص خواهد بود.

برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده و دریافت وقت مشاوره وارد سایت ما شوید. تنها با زدن چند دکمه می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و تمامی سوالات خود را از ما بپرسید.کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *