کاشت مو به روش super fue plus

انجام کاشت مو در افراد مختلف به روش های متفاوتی صورت می‌پذیرد. در واقع پزشک با توجه به شرایط و ویژگی های فردی شما تشخیص خواهد داد که کدام روش برای شما مناسب است و روی مو های شما جواب می‌دهد.

در حال حاضر یکی از جدیدترین روش های کاشت مو، کاشت مو به روش super fue plus است. این روش ترکیبی از روش های قدیمی و جدیدتر کاشت مو است و در انجام مراحل مختلف آن از فناوری های نوین استفاده می‌شود به همین علت انجام کاشت مو به روش super fue plus دارای نتایج مطلوب ترین برای بیماران و مراجعین می‌باشد.

در این روش، فولیکول های مو به صورت تکی و دانه ای استخراج می‌شوند و این کار توسط پانچ های مخصوص با ایجاد کمترین زخم ممکن روی سر بیمار انجام می‌شود. کاشت مو به روش super fue plus برای افرادی که از بانک موی ضعیفی برخوردارند نیز بسیار مناسب است و توسط دستگاه های تمام الکترونیک صورت می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید : کمترین هزینه کاشت مو【سال ۱۴۰۲】+عوامل موثر بر آن

تفاوت روش super fue plus با سایر روش های کاشت مو

اصلی ترین و مهم ترین تفاوتی که این روش نسبت به روش های قدیمی تر کاشت مو دارد، این مسئله است که در روش های قدیمی کاشت مو، جای زخم های بیشتر و بزرگتری پس از عمل کاشت روی سر بیمار باقی می‌ماند و این موضوع هم باعث آسیب به بانک موی بیمار و هم نیازمند گذشت زمان زیادی برای بهبود همان زخم ها بود در صورتی که در روش جدید super fue plus، با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برای کاشت مو، آسیب های وارده به بانک موی بیمار و همچنین جای زخم ناشی از کاشت بسیار کمتر است و این می‌تواند دلیل خوبی برای استقبال بیماران از این روش باشد.

مراحل انجام کاشت مو به روش super fue plus

همانطور که گفته شد، کاشت مو به روش super fue plus توسط دستگاه های تمام الکترونیک صورت می‌پذیرد و از این جهت مورد استقبال بسیاری از زیبا جویان و بیماران قرار گرفته است. مراحل انجام این روش به صورت زیر است:

اسکن  سر

 در این روش محل برداشت مو توسط اسکنر هوشمند، آنالیز شده و گرافت های موی مناسب و تکی شناسایی می‌شوند. در اسکن انجام شده از سر بیماران، میزان و وسعت طاسی، یک و یا چند تایی بودن تار موها در بانک مو و ضخامت آنها به طور کامل مشخص شده و این اسکن دقیق باعث می‌شود، بهترین گرافت ها جهت کاشت با بالاترین تراکم و بهترین کیفیت صورت پذیرد.

برداشت گرافت های مو

سپس برداشت گرافت ها توسط دستگاه تمام اتوماتیک میکرو پانچ انجام می‌گیرد. قطر پانچ های این دستگاه قابل تغییر می‌باشد و سوزن های مورد استفاده در این دستگاه تا 4 الی 5 برابر روش های دیگر تراکم مو می‌دهد. یعنی در هر یک سانتی متر مربع، می‌تواند قابلیت کاشت 40 الی 50 گرافت مو را داشته باشد. این دستگاه علاوه بر اینکه گرافت های مولتی را برداشت و در محل مناسب می‌کارد، قابلیت کاشت گرافت های تک با قطر کمتر را نیز داراست.

با برداشت گرافت های تکی با قطر کمتر از بانک مو، تراکم کاشت مو به شدت بالا رفته و محل برداشت گرافت به سرعت ترمیم می‌شود. در کاشت مو به روش super fue plus، دستگاه ها قابلیت جداسازی گرافت های تک از مولتی را دارند و به سبب آن می‌توان گرافت های تک را در محل خط رویش مو کاشت تا از مصنوعی و عروسکی شدن مو ها جلوگیری به عمل آورد.

نگهداری گرافت های مو

نگهداری گرافت های مو

 گرافت های برداشت شده از بانک موی بیمار، تا زمان کاشت در دستگاه چیلر گرافت با دمای ثابت و استاندارد نگهداری می‌شوند. نگهداری گرافت ها در این دستگاه باعث سالم ماندن آنها تا زمان کاشت می‌شود. در روش های سنتی معمولا این گرافت ها را روی یخ قرار می‌دادند که این مسئله باعث از بین رفتن تعدادی از گرافت ها می‌شد.

طراحی خط رویش

 اولین اقدام برای کاشت مو، طراحی خط رویش و عملیات متقارن سازی آناست. این تقارن به منظور ایجاد خط رویش کاملا طبیعی، دقیق و مناسب است. در روش های سنتی، این کار توسط خط کش و متر انجام می‌شد که هم به زمان زیادی برای انجام آن نیاز است و هم به طور کامل دقیق و طبیعی نمی‌باشد.

 پس از جدا سازی گرافت های تک و مولتی، طراحی خط رویش مو توسط دستگاه های سه بعدی لیزری، دستگاه های اندازه گیری دیجیتال و شابلون های طراحی با دقت های میلی متری در طراحی، در تنها یک جلسه و بدون احساس هیچ گونه درد و خونریزی توسط پزشک متخصص انجام می‌شود.

کلینیک کاشت مو قربانی دارای تیم حرفه ای با ده سال سابقه کاشت موفق مو و ریش وسیبیل می باشد. تمامی عمل های کاشت ریش با تجهیزات به روز، تکنیک های مدرن و با مناسب ترین قیمت انجام می شود. برای رزرو وقت و گرفتن مشاوره وارد سایت شوید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

این دستگاه ها بر اساس آناتومیک صورت شما، یک خط رویش فرضی را طراحی کرده که بر اساس خط رویش طبیعی موی شما نقاطی را مشخص و آنها را بهم متصل می‌کند. از مزایای طراحی خط رویش در این روش می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • ایجاد تقارن خط رویش با ابرو ها
  • ایجاد تقارن با بینی
  • ایجاد یک خط رویش غیر مصنوعی و طبیعی برای جلوی سر

بی حسی

بی حسی

 بی حسی در این روش توسط دستگاه بدون سوزن به نام درموجت صورت می‌گیرد. ممکن است بسیاری از افراد به علت ترس از تزریق بی حسی با سوزن، از انجام کاشت مو منصرف شوند، اما با این دستگاه دیگر بی حسی دردناک نخواهد بود. اساس کار این دستگاه بدین شکل است که ماده‌ی لیدوکائین را جهت بی حسی نواحی مورد نظر، به صورت فشرده به آن نواحی انتقال می‌دهد.

کاشت مو

در کاشت مو به روش super fue plus، به جای استفاده از تیغ، از ابزاری مخصوص به عنوان دیاموند استفاده می‌شود. این ابزار جدید، زخم های پوستی و عفونت ها را کاهش داده و می‌تواند تعداد بیشتری شیار روی سطح پوست ایجاد کند، بنابراین کاشت مو می‌تواند با تراکم بالاتری صورت بگیرد.

مزایای روش super fue plus

کاشت مو به روش super fue plus مزایای زیادی دارد از جمله:

  • با تکنولوژی اسکنر و شناسایی گرافت های مولتی و تک، هم آسیب کمتری به بانک موی بیمار وارد می‌شود و هم کاشت مو با تراکم بالاتری صورت می‌گیرد.
  • با توجه به تکنولوژی های پیشرفته در این روش، کاشت مو با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
  • بیماران با کاشت مو به روش super fue plus دوران نقاهت کوتاه تر و راحت تری را سپری می‌کنند.
  • موی افراد با این کاشت، دارای ظاهر طبیعی تر و زاویه‌ی خواب کاملا متناسبی می‌شود.
  • در این روش کاشت مو، خبری از هیچگونه درد، زخم، بخیه و یا خونریزی نیست.
معایب روش super fue plus

معایب روش super fue plus

این روش نیز مانند روش های دیگر کاشت مو، عوارض خاص خود را دارد ولی ممکن است شدت آنها کم و زیاد باشد. اما اگر بخواهیم درباره‌ی معایب آن صحبت کنیم می‌شود مقدار هزینه‌ی این روش را نام برد.

با توجه به اینکه در این روش از دستگاه های تمام اتوماتیک و به روز ترین روش ها و وسایل کاشت استفاده می‌شود، هزینه‌ی انجام آن به مراتب بیشتر از روش های دیگر است. این هزینه به مهارت پزشک متخصص، کلینیک و مرکز درمانی انتخابی شما و نوع دستگاه های مورد استفاده بستگی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *