ترمیم مو به روش HRT در کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مریم قربانی

دیدن موهای آسیب دیده بر روی سر به قدری غم انگیز است که نه تنها اعتماد به نفس را از فرد گرفته بلکه زیبایی او را هم از بین می‌برد. خوشبختانه چنین داستان دردناکی از طریق ترمیم مو به روش HRT بهترین روش استاندارد ترمیم مو است که با روش‌های قدیمی ترمیم تفاوت دارد. ترمیم مو به روش HRT فارغ از هرگونه نیاز به بانک موی شخصی، موهای آسیب دیده را بازسازی می کند. در این روش از موهای طبیعی که شباهت بسیار زیاد به رنگ و نوع موهای فرد متقاضی دارند، استفاده می‌شود. اشخاص در سنین مختلف می‌توانند از روش HRT استفاده کنند.


خبر خوش این است بانوانی که با مشکل ریزش مو دست و پنجه نرم می‌کنند و امکان استفاده از روش‌های دیگر برای ترمیم موهای آسیب دیده خود ندارند، نیز می‌توانند همچون آقایان از ترمیم مو به روش HRT کمک بگیرند. پس از ترمیم موها به روشHRT می‌توان با خیالی آسوده به استخر، حمام، سونا و باشگاه رفت، موها را رنگ و مش کرد و از سشوار، بابیلیس، اتو مو و غیره استفاده کرد.


افرادی که از ریزش مو و طاسی در بعضی از نواحی سر رنج می‌برند، می‌توانند با استفاده از این روش موهای آسیب دیده خود را ترمیم نموده و مجدد شادابی و زیبایی را به موها برگردانند. ترمیم مو به روش HRT هیچ آسیبی به بافت موهای طبیعی وارد نمی‌کند و به صورت کاملا طبیعی و بدون استفاده از ابزارهای نگهدارنده مانند چسب و گیره به مدت 2 تا 3 سال روی سر باقی می‌ماند.

ترمیم مو به روش HRT مناسب چه افرادی است؟

ترمیم مو به روش HRT

روش HRT مناسب افرادی است که موهای کم پشت یا ضعیفی داشته و یا با ریزش مو در بخشی از سر دست و پنجه نرم می‌کنند. افرادی که تمایل دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن موهای خود را به حالتی طبیعی و جذاب در آورند نیز روش HRT مناسب آن‌هاست. ترمیم مو به روش HRT هیچ ترس و دردی نداشته که افراد می‌توانند فارغ از سن یا تفاوت‌های جنسی از چنین روش ترمیمی برای افزایش موهای خود استفاده کنند. افراد در رده سنی ۲۵ تا ۶۵ سال بهترین کاندید برای ترمیم مو به روش HRT هستند که برحسب صلاحدید پزشک معالج نیاز به تکرار جلسات ترمیم به صورت دوره‌ای دارند.


پزشک زیبایی مجموعه ترمیم مو ابتدا از متقاضی سوالاتی را می‌پرسد تا شرایط وی را بررسی کند. افراد مبتلا به دیابت، سرطان و … می‌بایست این موارد را به پزشک خود گوشزد کنند. حساسیتهای دارویی یا پوستی نیز باید به اطلاع پزشک برسد. بانوانی که باردار هستند بهتر است قبل از اقدام به ترمیم موها به روش HRT درباره وضعیت خود با پزشک متخصص صحبت کنند.

بیشتر بخوانید:کاشت مو به روش ترکیبی

مراحل انجام ترمیم مو به روش HRT

در ترمیم مو به روش HRT از گرافت استفاده می‌شود که از جنس پلیمر است. گرافت‌های مصنوعی پلیمری که با نام گرافت ترانس درمال نیز شناخته می‌شوند، ضخامتی در حد چند میلی‌متر داشته و متشکل از تعدادی فیبر مصنوعی با ساختاری کاملا مشابه با تار مو هستند. گرافت‌های تهیه شده در روش HRT به شکل غشایی نازک هستند که حامل تار مو بوده و هوا می‌تواند در آن نفوذ یابد.


گرافت‌های پلیمری در تکنیک HRT به روش مصنوعی تهیه می‌شوند، در نتیجه جهت ترمیم با این روش نیاز است تارهای مصنوعی تهیه شده با ساختار موی فرد متقاضی کاشت تطابق داشته باشد. برای ایجاد تطابق از اسکن‌های دیجیتالی استفاده شده و موی فرد از نظر جنس، ضخامت مو، رنگ و حالت آن بررسی می‌شود.
پس از بررسی‌های صورت گرفته، گرافت‌های مصنوعی با توجه به تراکم مورد نیاز برای کاشت در سر آماده می‌شوند.

برای شروع کاشت HRT ابتدا ناحیه مورد نظر تمیز و ضدعفونی شده تا برای چسباندن گرافت‌ها آماده شود. سپس گرافت‌های مصنوعی با استفاده از محلول مخصوص روی نواحی کم مو و طاس با دقت و مهارت بالا چسبانده می‌شود. کلیه مراحل ترمیم مو به روش HRT در یک جلسه انجام می‌شود و فرد بلافاصله پس از پایان مراحل می‌تواند به فعالیتهای روزمره خود ادامه دهد.

بیشتر بخوانید: جدیدترین کلینیک کاشت مو

آیا HRT بهترین روش ترمیم محسوب می‌شود؟

آیا HRT بهترین روش ترمیم محسوب می‌شود؟

ترمیم مو به روش HRT یک روش کاشت نیست بلکه روشی ترمیمی محسوب می‌شود که می‌تواند به عنوان آخرین راه حل برای کسانی باشد که امکان استفاده از روش‌های طبیعی کاشت مو را ندارند. پس می‌توان گفت HRT جزو بهترین روش برای هر فرد است به شرطی که متناسب با شرایط وی و با در نظر گرفتن پارامترهایی مشخص باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین روش کاشت مو

هزینه ترمیم مو به روش HRT

هزینه ترمیم مو به روش HRT با در نظر گرفتن عوامل مختلف تعیین می‌شود، از جمله:
• میزان تجربه و تخصص پزشک
• سطح ریزش مو و میزان طاسی سر
• تعداد جلسات دوره‌ای برای تمدید و ترمیم
• اندازه گرافت‌ها از نظر کوتاهی یا بلند بودن آن
• تعداد گرافت‌های مورد نیاز جهت کاشت و تراکم مورد نظر
• میزان تطابق گرافت‌های مصنوعی با جنس و رنگ موی فرد

ترمیم مو به روش HRT با مریم قربانی

ترمیم مو به روش HRT با مریم قربانی

کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو مریم قربانی مطرح‌ترین مجموعه در زمینه ترمیم مو به روش HRT بوده که تاکنون همه مراجعه کنندگان از آن راضی بوده‌اند. اگر می‌خواهید کیفیت ظاهری خود را حفظ کنید و دیگر روی بالشت خود مو نبینید، ترمیم مو به روش HRT در کلینیک مریم قربانی بهترین گزینه پیش روی شماست که با قیمتی کاملا مناسب انجام می‌شود. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید:کاشت ابرو به روش FUE

خدمات کلینیک مریم قربانی: کاشت تخصصی مو و ابرو

خدمات کلینیک مریم قربانی ،کاشت مو با حداکثر تراکم و خط رویش کاملا طبیعی در این کلینیک با کادری مجرب و نظارت پزشکان متخصص و کادر درمان علوم پزشکی تزریق پی ارپی و مزوتراپی برای موهای کاشته شده و برای موهای طبیعی افراد جهت تقویت موها و تغذیه موهای شما عزیزان.

کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *