کاشت ابرو طبیعی

ابروها جزو ویژگی های برجسته هر صورت می باشد که تاثیر زیادی بر جذابیت و زیبایی چشم ها دارد. همه افراد دوست دارند ابروهای پرپشت و یکدستی داشته باشند اما متاسفانه به دلیل برخی بیماری ها، افزایش سن، مصرف مواد مخدر و… ممکن است ابروهای ما دچار ریزش شوند.
در گذشته برای رفع کم پشتی ابروها از مداد و پودر ابرو استفاده می شد . امروزه برای حل این مشکل ما کاشت ابرو طبیعی را داریم. می دانید چطور می توان با کاشت ابرو، ابروهای طبیعی داشته باشید؟ با مراحل کاشت ابرو آشنا هستید؟ ما در این مطلب به معرفی کاشت ابرو و روش های انجام آن می پردازیم.

کاشت ابرو طبیعی چیست؟

ابروها قسمت مهمی از صورت هر فرد هستند. سلامت و زیبایی ابروها در جذابیت افراد تاثیر گذار است. ریزش موهای ابرو بسیار حساسیت زا تر از موهای سر است حتی افرادی که دچار ریزش مو و طاسی سر هستند با این موضوع کنار می آیند اما ریزش ابرو مسئله جدایی است. بهترین روش درمانی استفاده از کاشت ابرو طبیعی می باشد.

کاشت ابرو یک نوع عمل جراحی زیبایی است که فولیکول های مو را از بانک مو برداشت کرده و در قسمت های مورد نظر از ابرو پیوند می زنند. هدف از این روش ترمییم و بهبود شکل ظاهری ابروها می باشد. با کمک این عمل شما دارای ابروهای پرتر و طبیعی خواهید شد. موهای کاشته شده با موهای اصلی ابرو رشد می کنند و می توانید به آن ها حالت دهید، کوتاه و یا رنگ کنید؛ درست مانند ابروهای طبیعی خود.

بیشتر بخوانید : کاشت ابرو چگونه است

اهمیت کاشت ابرو طبیعی به دست متخصص

اهمیت کاشت ابرو طبیعی

موی ابرو از جنبه های مختلفی دارای پیچیدگی می باشد و کاشت باید حتما به دست یک متخصص انجام شود. متخصص باید ابرو را از لحاظ الگوی رشد، واحدهای فولیکول، چرخه رشد بررسی کند و سپس اقدام به پیوند کند.

الگوی رشد ابروها شامل سه بخش: سر، تنه و دم می شود که دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. برای داشتن ابرو های طبیعی لازم است تا این سه بخش از یکدیگر تفکیک داده شود. زاویه رشد موها در ابرو باید طوری در نظر گرفته شود که پس از رشد روی پوست صورت قرار بگیرند نه اینکه مانند موهای سر صاف بایستند. پزشک معالج باید بتواند زاویه مناسبی را برای کاشت ابرو و تقلید از ابرو طبیعی انتخاب کند.
به غیر از این موارد در فولیکول های ابرو و مراحل رشد نیز ما شاهد تفاوت های حائز اهمیتی هستیم که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید : جدیدترین روش کاشت ابرو چیست؟

حساسیت های کاشت ابرو

کاشت ابرو طبیعی مستلزم دقت بالایی می باشد. واحد های فولیکول موهای ابرو تک رشته ای هستند. پزشک متخصص باید به خوبی این گرافت های چند مویی را از یکدیگر جدا کرده و سپس در محل مورد نظر پیوند دهد.
چرخه رشد موهای ابرو با موهای سر متفاوت می باشد. مراحل رشد موهای ابرو تقریبا چهار ماه طول می کشد این در حالی است که موهای سر مراحل رشد خود را طی 3 الی 7 سال تکمیل می کنند. بنابراین موهای کاشته شده ابرو از ابروهای طبیعی دارای طول عمر بیشتری هستند و برای حفظ طول و شکل دلخواه نیاز به کوتاهی منظم دارند.

کاشت ابرو نیاز به مهارت و دقت بالایی دارد. پزشک باید بتواند ابروها را کاملا متقارن در بیاورد. عدم تقارن جزئی به خوبی در صورت قابل مشاهده است.

روش های کاشت ابرو طبیعی

روش های کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو به چندین روش انجام می شود که در ادامه انواع رایج کاشت ابرو را معرفی می کنیم:

روش DHI؛ کاشت مستقیم مو

در کاشت مو به روش DHI از یک ابزار به نام چوئی استفاده می شود. در طی این روش فولیکول های استخراج شده فوری به محل گیرنده پیوند داده می شود. این ابزار به صورت دقیق و کنترل شده موها را استخراج می کند و به طور همزمان سوراخ هایی در ناحیه کاشت ایجاد می کند. با استفاده از این روش امکان کنترل دقیق زاویه و جهت کاشت موها وجود دارد. نتیجه کاشت به روش مستقیم ابروهای طبیعی می باشد.

بیشتر بخوانید : مراحل کاشت ابرو به چه صورت است ؟

روش FUE؛ استخراج واحد فولیکولی

FUE جدیدترین روش برای کاشت ابرو طبیعی می باشد. فولیکول های مو از ناحیه بانک مو جدا می شوند و سپس با استفاده از یک ابزار کوچک به نام پانچ به صورت تکی تکی در محل مورد نظر پیوند داده می شود. این روش کمی تهاجمی است اما هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. دقت در روش استخراج واحد فولیکولی بالا است و نتیجه آن بسیار با کیفیت می باشد.

روش FUT؛ کاشت موی واحد فولیکولی

روش کاشت FUT به این صورت است که یک بخش از پوست از ناحیه پشت سر برداشت می شود و در ادامه به شکل نواری برش داده می شود. پزشک بخش های کوچکتری که دارای واحدهای مویی است را استخراج و در محل مورد نظر می کارد. از این روش برای برداشت تعداد واحد های بیشتری از فولیکول مویی استفاده می شود.

روش نیو گرافت

کاشت ابرو به روش نیو گرافت یکی از به روز ترین روش های کاشت ابرو طبیعی است. این روش شامل تکنیک های پیشرفته ای است که باعث می شود ابروهای طبیعی زیبا و جذابی داشته باشید. روش نیو گرافت ورژن نیمه اتوماتیک روش FUE می باشد به این صورت که برای استخراج واحد های مویی از تکنیک های روش اف یو ای استفاده می شود.

کاشت ابرو طبیعی با مناسب ترین قیمت

تمامی افرادی که به دلیل افزایش سن، ژنتیک و یا بیماری های مختلف دچار ریزش موهای ابرو شده اند می توانند اقدام به کاشت ابرو کنند. برای انجام کاشت ابرو حتما از مراکز معتبر و مجهز استفاده کنید.
کاشت ابرو دارای حساسیت های بالایی است و برای آنکه ابروها حالتی طبیعی و زیبا داشته باشند لازم است تا پزشک جراح دارای تجربه و دانش بالایی باشد. اگر به دنبال کاشت ابرو طبیعی با قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما کلینیک کاشت مو قربانی است.
این مجموعه دارای تجهیزات به روز و تیم حرفه ای می باشد. برای مشاهده شرایط کاشت ابرو، هزینه کاشت و رزرو وقت می توانید وارد سایت شوید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *