داشتن موهای شاداب و جوان در زیبایی افراد تاثیر مستقیمی دارد. امروزه بسیاری از مردم از مشکل ریزش مو رنج می‌برند. به این ترتیب کاشت مو به عنوان قطعی‌ترین روش برای ریزش مو به کار گرفته‌می‌شود.

کاشت مو در انواع گوناگونی در کلینیک‌ها به بیماران ارائه می‌گردد که افراد با توجه به نظر پزشک و روشی که برای آن‌ها پاسخگو می‌باشد را به عنوان کاشت موی خود انتخاب می‌کنند.

علاوه بر این پیشرفت هوش مصنوعی نیز در عمل‌های کاشت مو بی تاثیر نبوده و روش‌های جدیدتری را وارد کلینیک‌ها کرده‌است. برای آگاهی از جدیدترین روش کاشت مو و دیگر اطلاعات مربوطه آن، این مقاله را از دست ندهید.

نوین‌ترین روش کاشت مو بدون بانک مو

نوین‌ترین روش کاشت مو بدون بانک مو

بانک مو یکی از اصلی‌ترین منبع برای کاشت مو محسوب می‌شود به عبارتی اگر بانک مویی وجود نداشته باشد، کاشت مویی نیز صورت نمی‌گیرد. اما در صورت نبود بانک مو باید چه کرد؟ یکی از راهکارها استفاده از روش Hair Restoration Treatment می‌باشد.

این نوع کاشت جدیدترین روش کاشت مو بدون بانک مو مناسب افرادی است که بانک موی ضعیفی دارند و نمی‌توانند از روش‌های مرتبط با کاشت مو به این طریق استفاده کنند. این روش به گونه‌ای است که پزشک با اسکن پوست سر و مو نوعی پروتز که ساختاری شبیه به موهای شما دارد، تولید کرده و آن را بین موهای کم پشت و یا روی سر نصب می‌کند. مزایای این روش، مطابقت بافت موهای پروتز با جنس موهای خود فرد است به همین علت هنگام استحمام به هیچ عنوان احساس ناراحتی نمی‌کنید.

بیشتر بخواند:کاشت مو بدون جراحی

جدیدترین روش کاشت مو سلول‌های بنیادی

یکی از جدیدترین روش کاشت مو سلول‌های بنیادی می‌باشد. این روش نیز از طریق فولیکول‌های مو صورت می‌گیرد ولی با دیگر روش‌های کمک گیرنده از فولیکول‌ها تفاوت دارد.

تکنولوژی سلول‌های بنیادی این روش را به جدیدترین روش در زمینه کاشت مو تبدیل کرده‌است. روش سلول بنیادی به این صورت می‌باشد که به جای برداشتن تعداد زیادی از موها برای عمل پیوند تنها نمونه کوچکی از فولیکول‌ها را برداشته و آن را در آزمایشگاه تکثیر قرار می‌دهند.

این روش قادر به درمان طاسی ژنتیکی و آلوپسی می‌باشد. به علاوه نیاز به بی حسی ندارد و به این دلیل بیمار شاهد هیچ زخمی نیست. در آخر نیز پس از پایان عمل دوره نقاهت کوتاهی دارد و بهبودی سریعی برای فرد حاصل می‌گردد.

تازه‌ترین روش کاشت مو 2023

تازه‌ترین روش کاشت مو 2023

کاشت مو افراد بسیاری را به خود جذب کرده و به همین دلیل هر چند وقت یکبار فناوری جدیدی روانه کلینیک‌ها می‌شود. در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو 2023 روشی به نام میکروگرافت می‌باشد.

در این روش تمامی مراحل برداشت و پیوند مو به کمک ابزار الکترونیکی و دقیقی انجام می‌شود. در میکروگرافت ابتدا گرافت‌های مورد نظر را توسط میکروموتورها برداشت می‌کنند و از طریق آن کاشت مو به صورت صحیح انجام می‌گیرد.

به علاوه استفاده از این دستگاه‌ها کم‌ترین میزان درد، جراحت و خونریزی را در پی دارد. مزایای این روش مواردی همچون دوره نقاهت کوتاه، افزایش تراکم مو و رویش سریع‌تر آن می‌باشد.

بیشتر بخواند: مزوتراپی ابرو

جدیدترین روش کاشت مو برای خانم ها

جدیدترین روش کاشت مو برای خانم ها

ریزش مو برای زنان نیز از معضلات بسیاری از آن‌ها تبدیل شده‌است. از این رو جدیدترین روش کاشت مو برای خانم ها نیز وارد عمل شد تا بتواند نیاز آن‌ها برای ریزش مو را درمان کند.

روش کاشت مو برای خانم‌ها متناسب با تکنولوژی روز دنیا از دو طریق پیوند واحد فولیکولی fut و استخراج واحد فولیکولی fue صورت می‌گیرد. کاشت مو به طریق پیوند واحد فولیکولی به طوری است که نواری از پوست فرد اهدا کننده برداشت می‌شود و سپس به ناحیه مورد نظر گیرنده پیوند می‌خورد.

در حالی که روش استخراج واحد فولیکولی شامل برداشتن تک تک فولیکول‌های مو از ناحیه اهدا کننده و پیوند با گیرنده می‌باشد. هر دو روش روند مناسبی از کاشت مو را طی می‌کنند ولی زیر نظر پزشک انتخاب هر یک نوع کاشت‌ها به شرایط افراد بستگی دارد.

بیشتر بخواند: کاشت مو طبیعی

نوین‌ترین روش کاشت مو در ایران

نوین‌ترین روش کاشت مو در ایران

با رشد علم و تکنولوژی، پیشروی‌های کاشت مو کشور ایران نیز از این پیشرفت‌ها عقب نمانده و هم مسیر ترقی دیگر کشورها بوده‌است. به طور کلی جدیدترین روش کاشت مو در ایران، روش میکروفیت می‌باشد.

طرز کار این روش نیز براساس روش fit می‌باشد با این تفاوت که دستگاه‌هایی که برای کاشت در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، دستگاه‌های ظریف‌تر و دقیق‌تر می‌باشند. سوراخ‌هایی که در این روش ایجاد می‌شود بسیار ریز هستند و احتمال خونریزی به حداقل مقدار ممکن می‌رسانند.

جدیدترین متد کاشت مو با دستگاه در ایران همین روش میکروفیت می‌باشد که بسیاری از مراحل کاشت مو را سهولت بخشیده‌است. از دیگر نکات مثبت در این روش مواردی همچون عدم نیاز به تراشیدن مو، کاهش عوارض جانبی و امکان کاشت مو در یک روز می‌باشد.

بیشتر بخواند: جدیدترین کلینیک کاشت مو

مدرن‌ترین روش کاشت مو در شیراز

شیراز یکی از قطب‌های معروف در حوزه کاشت مو است. در سال‌های اخیر، به دلیل نزدیکی بسیار شیراز به کشورهای جنوبی ایران خدمات پزشکی، الخصوص بخش زیبایی رشد بسیاری داشته و در نتیجه کاشت مو نیز از این قاعده به دور نیست.

جدیدترین روش کاشت مو در شیراز، روش sut می‌باشد. در این روش از ابزارهای مدرن و میکروموتورهای اتوماتیک استفاده می‌شود. به دلیل اتوماتیک بودن دستگاه‌ها در این روش عملکرد سریع‌تری نیز در پوشاندن طاسی سر نسبت به روش‌های قبلی دارد. مزایای این روش مواردی همچون پایین بودن آسیب سری به گرافت‌های مو و امکان کاشت تار تا چهارده هزار عدد در یک جلسه می‌باشد.

سخن پایانی

کاشت مو یکی از پرطرفدارترین درمان‌های زیبایی در تمام دنیا به شمار می‌رود. چرا که این عمل موثرترین قدم برای زیباسازی مو افراد محسوب می‌شود. در این مقاله جدیدترین روش کاشت مو از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

در این بین اطلاع از این نوع از روش‌های کاشت مو به افراد این کمک را می‌کند تا مناسب‌ترین روش را برای کاشت موی خود در نظر بگیرند. این روش‌ها بر حسب شرایط افراد و نوع ریزشی که دارند، برای هر شخصی متفاوت است و زیر نظر پزشک متخصص خود می‌توانید به بهترین عمل کاشت مو دست پیدا کنید.

خدمات کلینیک مریم قربانی: کاشت تخصصی مو و ابرو

خدمات کلینیک مریم قربانی ،کاشت مو با حداکثر تراکم و خط رویش کاملا طبیعی در این کلینیک با کادری مجرب و نظارت پزشکان متخصص و کادر درمان علوم پزشکی تزریق پی ارپی و مزوتراپی برای موهای کاشته شده و برای موهای طبیعی افراد جهت تقویت موها و تغذیه موهای شما عزیزان. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند 8921 809 0938

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *